پس از خرید و دریافت دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور ، نصاب مجاز محصولات ایران رادیاتور، در همان روز سفارش و خرید پکیج یا حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری دیگر با شما تماس گرفته و باهماهنگی قبلی برای نصب پکیج شوفاژ دیواری در محل نصب پکیج حضور می یابد.

نصب رایگان شامل :
  نصب اتصالات لوله کشی آب به پکیج دیواری
 نصب اتصالات لوله کشی گاز به پکیج دیواری
 نصب دستگاه پکیج به دیوار
 نصب دودکش های دستگاه پکیج دیواری به دستگاه و داکت دودکش
 راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری
 آموزش استفاده از پکیج شوفاژ دیواری
کلیه محصولات دارای ۲۴ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش با نصب رایگان می باشند .

 علاوه بر لوازمی که در داخل کارتن پکیج شوفاژ دیواری به صورت رایگان گذاشته شده است نصاب مجاز می بایست لوازم الزامی مانند :
شیرفلکه های ” ۱/۲ و ” ۳/۴ ، شیلنگ گاز استاندارد به همراه الیو مغزی گاز و بست شیلنگ گاز ، دودکش های استیل یا دوجداره ، اتصالات لوله کشی آهنی و نوار تفلن … هنگام نصب دستگاه پکیج دیواری مونتاژ نماید که هزینه  آن بسته به مقدار لوازمی که باید استفاده شود متفاوت است و پس از نصب پکیج توسط نصاب مجاز محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.
لوازم حفاظتی پکیج نیز به صورت اختیاری اما با توصیه ی اکید توسط فروشگاه یا نصاب مجاز پیشنهاد می شود که در صورت نیاز مشتری این لوازم به ایشان داده می شود. لوازم حفاظتی نصب پکیج شامل موارد زیر می باشد:
محافظ برق پکیج دیواری
دستگاه سختی گیر پلی فسفات یا مغناطیسی پکیج
صافی برنجی برگشت
 لازم به ذکر است لوازم حفاظتی جهت افزایش عمر پکیج دیواری و کمتر شدن تعمیرات آن بسیار موثر است.

 هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب پکیج دیواری برای بار اول رایگان و در صورت نیاز به مراجعات بعدی(در صورتی که نیاز به مراجعه ی نصاب،از طرف مشتری باشد مانند آموزش مجدد ؛ یا اشکال در شرایط نصب مانند وصل نبودن گاز) به عهده مشتری می باشد.

 پس از نصب و راه اندازی پکیج دیواری ، دستگاه به مدت ۲۴ ماه (دو سال) ضمانت دارد که یک نسخه از ضمانت نامه توسط نصاب مجاز به مشتری تحویل داده میشود.