[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]کاربر محترم ، لطفا مطالب زیر را جهت استفاده از خدمات سایت iranradiator24.com ایران رادیاتور ۲۴ با دقت مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی:

لازم به ذکر است تمامی اصول سایت ایران رادیاتور ۲۴  بر حسب قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک میباشد و بدیهی است که کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربر باشد.
اگر در آینده تغییراتی در قوانین مندرج و سرویس های ایران رادیاتور ۲۴ ایجاد شود در همین صفحه قوانین جدید درج خواهد شد و کاربر توافق می کند که استفاده مداوم وی از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده کاربران از پروفایل شخصی در وب سایت ایران رادیاتور ۲۴ به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ایران رادیاتور ۲۴ از جانب کاربر میباشد.

محصولاتی که در وب سایت ایران رادیاتور ۲۴ در معرض فروش قرار می گیرد ، مستقیما از شرکت های لوازم خانگی ایرانی خریداری می شود ، بنابراین مسئولیت مربوط به کیفیت ، محتوا و شرایط خدمات پس از فروش به عهده شرکتهای مربوطه می باشد.

مدت زمان تحویل کالای خریداری شده توسط مشتری حداکثر ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش می باشد ، منوط به اینکه مشتری سفارش خود را بین ساعت ۱۰ صبح الی ۲ بعد از ظهر در سایت ثبت کرده باشد.

رعایت حریم خصوصی:

ایران رادیاتور ۲۴ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات وب سایت استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
ایران رادیاتور ۲۴ متعهد می‏‌شودکه با حداکثر توان خود از حریم خصوصی شما مشتریان عزیز دفاع کند و در این مسیر ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در حقیقت با استفاده از سایت ایران رادیاتور ۲۴ ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایران رادیاتور ۲۴ ، مثل متن، طراحی گرافیکی ،لوگو ، آیکون ها ، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایران رادیاتور ۲۴ جزئی از اموال ایران رادیاتور ۲۴ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر کلیه مطالب موجود و در دسترس در انحصار ایران رادیاتور ۲۴ است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای ایران رادیاتور ۲۴ محفوظ می‏‌دارد. مضاف بر اینکه ، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ایران رادیاتور ۲۴ و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایران رادیاتور ۲۴ است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ایران رادیاتور ۲۴ و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ایران رادیاتور ۲۴ محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایران رادیاتور ۲۴ ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

نکته مهم : ایران رادیاتور ۲۴ به هیچ عنوان وب سایت زیرشاخه و یا سرشاخه ای ندارد و تنها خدمات خود را از طریق آدرس : iranradiator24.com به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]